Początek października, to tradycyjny czas inauguracji zajęć dla wszystkich studentów, także dla tych nieco starszych.

Chcielibyśmy zainteresować Państwa ofertą kursów Szybki Angielski metodą Colina Rose.

Obecnie istnieje możliwość uzyskania dofinansowania 50-70% na te kursy dla pracowników firm mikro, małych, średnich oraz osób samozatrudnionych.

Kursy organizuje szkoła językowa MASTERSCHOOL - 14 lat na rynku, 5 oddziałów na Podkarpaciu, jedyna autoryzowana Szkoła Partnerska Instytutu Colina Rose.

Mówiąc o tożsamości, często kojarzymy to np. z dowodem osobistym lub innym dokumentem potwierdzającym nasze dane osobowe. Nasze nazwisko i imię jest zawsze na nich pisane mniejszymi literami niż nazwa dokumentu. Zastanawiam się, czy nie jest to forma upodmiotowienia każdego z nas przez system, mechanizm, który obowiązuje i funkcjonuje na całym świecie, aby kontrolować i narzucać nam pewne ustalone zachowania. Koncerny medialne, farmaceutyczne, spożywcze i inne pracują każdego dnia i zatrudniają setki tysięcy ludzi, aby zaprogramowali nam nasze życie dzień po dniu. Tylko nie w taki sposób, jaki my chcemy, lecz jaki im się opłaca, żebyśmy postępowali, gospodarują naszymi zasobami i możliwościami do uzyskania maksymalnych efektów.

cku

Back to top