To pierwsza w regionie pracownia artystyczna, która w tak kompleksowym wymiarze będzie uczyła sztuk plastycznych. Zajęcia skierowane zostaną do odbiorców we wszystkich grupach wiekowych i o różnym stopniu zaawansowania – zarówno młodych adeptów sztuki chcących przygotować się do egzaminu na uczelnie artystyczne, jak i hobbystów i pasjonatów, którzy w ten sposób będą rozwijali swoje zainteresowania. Znajdzie się tu miejsce dla dzieci w różnym wieku, a także miłośników rękodzieła artystycznego.

http://www.muzeum.stalowawola.pl/pl/muzeum/aktualnosci/item/2298-od-10-listopada-rusza-szko%C5%82a-rysunku-i-malarstwa-w-stalowej-woli

 

Stalowowolski chór Gaude Vitae działający przy Spółdzielczym Domu Kultury pod kierunkiem Ewy Woynarowskiej brał udział w 18. już edycji Ogólnopolskiego Przeglądu Amatorskiego Ruchu Seniorów ARS 2018 we Włocławku.

Pracownia Integracji Międzypokoleniowej Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy, Urząd Miasta Włocławek, Centrum Kultury Browar „B” we Włocławku oraz Stowarzyszenie „MANKO” z Krakowa (wydawca periodyku „Głos Seniora”) byli organizatorami 18. Ogólnopolskiego Przeglądu Artystycznego Ruchu Seniorów „ARS” 2018. 

No i mamy wreszcie wiosnę. Po zimie obfitującej w wydarzenia i pracę związaną z kolędami, po jakże efektywnej eskapadzie do Katowic zaczynamy pracę nad przygotowaniami do innych wydarzeń z naszym udziałem. Cały rok 2018 będzie dla nas trudny i ... jakże ekscytujący.

cku

Back to top