Wielka nobilitacja i nowy profil artystycznych prezentacji Spółdzielczego Domu Kultury.

W środę 13 listopada 2019 roku sala widowiskowa Miejskiego Domu Kultury wypełniła się po brzegi.

... i naprawdę "przednia" zabawa!

Znakomity koncert przygotowany i prowadzony przez niezrównaną Ewę Woynarowską będzie miał kolejną odsłonę. Wszystkich tych, którzy z różnych powodów nie byli na premierze, Miejski Dom Kultury zaprasza na powtórkę koncertu "Jeszcze w zielone gramy" 9 listopada (w sobotę) o godzinie 17.00. Koncert zatytułowany tak  jak słynna piosenka Wojciech Młynarskiego to zestaw piosenek, które zapewne każdy zna i chętnie z wykonawcami zanuci. A na scenie zaprezentują się stalowowolscy seniorzy, niezależnie od wieku, przynależności klubowej, czy stopnia talentu. I śpiewają znakomicie. Muzycznie zaszaleje zespół pod kierunkiem Ryszarda Marchewki, a zatańczą "Stalowianki" i "Volta".

Wstęp wolny - zaproszenia do odbioru w MDK.

Szczegóły na plakacie.

Stalowowolskie Dni Seniora 2019 zaczęły się z przytupem!

Stalowowolscy seniorzy zrzeszeni w klubach seniora, zespołach artystycznych znakomicie bawią się swoimi pasjami, ale czasem swe umiejętności prezentują na scenie.

 Jak co roku, jesienną porą, Stalowa Wola świętuje Dni Seniora.

Sobotnie popołudnie 2 lutego 2019 roku salę widowiskową Miejskiego Domu Kultury wypełniła po brzegi publiczność, która przyszła oklaskiwać dostojnych jubilatów, czyli orkiestrę dętą MDK.

Tradycyjny zimowo-noworoczny koncert w SDK, zatytułowany " Hej, kumie, zakolędujemy!" dostarczył wielu wrażeń widzom, którzy tłumnie wypełnili salę koncertową tej placówki.

27 stycznia (niedziela) 2019 r. o godz. 18.00, Spółdzielczy Dom Kultury zaprasza na Noworoczny Koncert Kolęd pt. "Hej kumie, zakolędujemy"
wystąpią:

wokaliści ze studia wokalnego Vivo,

Chór Gaude Vitae

oraz Stalowa Orkiestra Błażeja Mokrzaka.

Wstęp wolny!

cku

Back to top