Konrad Mężyński - stalowowolski społecznik, szef Stowarzyszenia "Dobro Powraca", rozpoczął działalność w dziedzinie szeroko rozumianej pomocy psychologicznej dla każdego. Jak mówi na swojej stronie internetowej: 

Od 20 lat pracuję z ludźmi, którzy potrzebują pomocy i nie potrafią poradzić sobie z problemami, stresem, lękiem czy strachem. Za najważniejszą szkołę w moim życiu uważam 12 lat pracy przy łóżku chorego. Pracowałem w szpitalach państwowych i prywatnych, hospicjach, domach opieki, domach starości, ośrodkach dla tzw. niepełnosprawnych i wielu innych tego typu placówkach w Polsce i za granicą. Rok czasu spędziłem pracując jako medyk w Armii Brytyjskiej i tam poznałem, czym jest coaching i holistyczne podejście do człowieka . W roku 2012 założyłem Stowarzyszenie "Dobro Powraca", w którym pracuję głównie z pacjentami onkologicznymi , kardiologicznymi i z innymi jednostkami chorobowymi. Pracuję  również z seniorami, uczestnikami warsztatów terapii zajęciowej i wszystkimi, którzy sami nie radzą sobie w życiu. 

Warto zapoznać się ze szczegółami działalności Konrada Mężyńskiego, bo nigdy nie wiemy komu i kiedy może się Jego pomoc przydać:

http://www.konradmezynski.pl/

 

 

cku

Back to top