Tego koncertu nie można przegapić! Ewa Woynarowska, Chór Gaude Vitae i ich Przyjaciele zapraszają.

Na progu imprez tegorocznej stalowowolskiej Majówki czeka nas, m.in. koncert zatytułowany „TO DLA CIEBIE ŚPIEWAMY”. W stalowowolskim MDK, 2 maja (czwartek), o godz. 18 - pod tym hasłem właśnie chcą się spotkać ze stalowowolską publicznością chórzyści Chóru Gaude Vitae wraz ze swymi Przyjaciółmi.

            -Zapraszamy na to wydarzenie, gdyż powinno ono wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych sympatyków i fanów. Wielokrotnie w ostatnich miesiącach namawiano nas do powtórki pamiętnego dla wielu jubileuszowego koncertu zespołu z początku listopada ub. roku. Nie jest to możliwe, ale postanowiliśmy przygotować koncert w jakiś sposób podobny do tamtego sprzed pół roku. Ale tylko podobny stylem, klimatem i strukturą wydarzenia, nie zaś tożsamy z poszczególnymi pozycjami jubileuszowego spektaklu – mówi Ewa Woynarowska, dyrygentka Gaude Vitae.

            Szczegółów Pani Ewa nie chce ujawnić, ale zapewnia, że publiczność w czasie tego wieczoru nie powinna się nudzić. Powinna natomiast się bawić … i wzruszać. Pomimo nawiązania do wydarzenia z końca roku ubiegłego „Majówkowy” koncert Gaude Vitae i Przyjaciół Chóru będzie obejmował różne niespodzianki, nowości co do repertuaru oraz inne gatunki i formy artystycznych popisów stalowowolskich artystów.

            - Będzie na pewno … interesująco. Nie zdradzę istoty nowości i niespodzianek, ale nie zdziwię się, gdy publiczność porwiemy w czasie tego koncertu - i także po nim! - do nucenia i śpiewania, tańca, muzykowania. Taki jest nasz cel. Taki właśnie, inspirujący do pozytywnych zachowań i wrażeń powinien być cel każdego artysty – dodaje dyrygentka Gaude Vitae.

cku

Back to top