Tego koncertu nie można przegapić!

Pierwszą z  najważniejszych, tegorocznych prezentacji Chóru Gaude Vitae będzie koncert zatytułowany ,,To dla Ciebie śpiewamy!" zaplanowany na 2 maja, na godz. 18 (sala koncertowa stalowowolskiego MDK). Ten muzyczny spektakl będzie fragmentem programu "Majówki w Stalowej Woli", a wspomniany tytuł imprezy jest nawiązaniem do jubileuszu dziesięciolecia zespołu. Wszak historia Chóru Gaude Vitae zaczęła się od wyśpiewania przeboju Mireille Mathieu ,,Santa Maria" z pamiętnymi słowami: To dla ciebie śpiewamy...

IMG_0732


Program i formuła tego koncertu siłą rzeczy  nawiążą więc w części do jubileuszowego występu chóru 3 listopada ubiegłego roku, który w ocenie słuchaczy i sympatyków był prawdziwym artystycznym wydarzeniem, do dziś wspominanym.  Takie opinie do dziś funkcjonują w Stalowej Woli. W programie majowego koncertu nie zabraknie także repertuarowych niespodzianek; podobnie będzie z personaliami innych wykonawców-- przyjaciół Gaude Vitae i  dyrygentki zespołu. - Poprosiliśmy o towarzyszenie nam w tym spektaklu solistów i muzyków, którzy świetnie się czują występując wraz z naszym chórem i na odwrót: z którymi my także lubimy śpiewać - przekazuje nam Ewa Woynarowska. I dodaje: —Już dziś na tę imprezę zapraszamy!
SuperSenior przyłącza się do tego zaproszenia. Jesteśmy przekonani, że dotychczasowe prezentacje Gaude Vitae, poziom zespołu i osiągnięcia są gwarancją świetnej zabawy i najlepszych wrażeń z zapowiadanego koncertu.  

cku

Back to top