Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli  zaprasza na spektakle Teatru Blagier  9 marca 2019 r. o godz. 17.00

Wstęp wolny

Szczegóły na plakacie.

3 marca (niedziela) 2019 r. o godz. 18.00 Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli i Galeria Sztuki Współczesnej BWA w Sandomierzu
zapraszają na otwarcie wystawy prezentującej dorobek artystyczny środowiska plastycznego związanego z Ziemią Sandomierską.

 

Co przed nami w następnych miesiącach 2019 r.?

Muzeum Regionalne w Stalowej Woli zaprasza na koncert słynnego Kwartetu Śląskiego 9 grudnia (niedziela) o godz. 17.00

Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli nie ustaje w organizowanIu mieszkańcom miasta kulturalnych wzruszeń. Tym razem 2 grudnia b.r. o godz. 18.00 zaprasza na otwarcie wystawy prac artystów - pedagodów Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Miejski Dom Kultury, nie po raz pierwszy, zaskoczył widzów niezwykłym koncertem w wykonaniu lokalnych artystów.

Spółdzielczy Dom Kultury i Muzeum Armii Krajowej w Krakowie zapraszają na wystawę "Do broni" - wojna i propaganda w plakacie 1939-1989

Po wyczerpującej czasami kampanii wyborczej czas na relaks. Kino "Wrzos" w Miejskim Domu Kultury zaprasza na premierę kolejnej odsłony kinowego hitu "Planeta Singli", określanego jako najlepsza polska komedia romantyczna ostatnich lat.

Jest to "Planeta Singli 2" czyli dalsze losy bohaterów granych przez Macieja Stuhra, Agnieszkę Więdłochę, Weronikę Książkiewicz, Tomasza Karolaka, Danutę Stenkę i wielu innych. Tym razem za kamerą stanął jeden ze scenarzystów "jedynki" i "dwójki" Sam Akina.

Warto ruszyć do kina:

http://www.kinowrzos.pl/zapowiedzi-filmowe/planeta-singli-2/

Podopieczni Fundacji Wspierania Kultury "Amadeusz": Klara Kraj, Dominika Grzybacz, Hubert Pisera i Eryk Parchański wystąpią poczas kolejnej odsłony "Podwieczorku przy fortepianie", imprezy muzycznej organizowanej od kilu lat w Miejski Domu Kultury w Stalowej Woli. Organizatorzy najczęściej zapraszają do udziału w koncercie młodych artystów, a na widownię miłośników dobrej muzyki. Tym razem utwory niejako okazjonalne, F. Chopina i I.J.Paderewskiego, jako że motywem przewodnim koncertu jest jubileusz 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodleglości.

MDK zaprasza 9 listopada (piątek) o godz. 18.00

Więcej tu: https://www.mdkstalowawola.pl/2018/10/31/miejski-dom-kultury/aktualnosci/podwieczorek-przy-fortepianie-2/

 

Chór Gaude Vitae działający przy Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli, pod kierunkiem Ewy Woynarowskiej, obchodzi 10-lecie działalności. Z tej to okazji chórzyści zapraszają na specjalny, uroczysty koncert z dedykacją: "Śpiew jest radością".

cku

Back to top