Kolejny piątkowy wieczór Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli zagospodarował miłośnikom muzyki kolejnym koncertem z cyklu "Dobre granie przy fontannie".

Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli i Fundacja Wspierania Kultury "Amadeusz" zapraszają na koncert "Przy muzyce o muzyce" w czwartek 30 stycznia o godz. 18.00. 

Szczegóły na plakacie.

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. I.J.Paderewskiego w Stalowej Woli zaprasza na koncert muzyki Fryderyka Chopina. Koncert odbędzie się 13 grudnia ((piątek) o godz. 18.00 w auli PSM

Niezwykłe widowisko muzyczne czeka nas już 1 grudnia 2019 roku w Stalowej Woli. Na scenie Miejskiego Domu Kultury około 150 artystów w twórczy sposób opowie dzieje męczeństwa Sandomierza i ojców dominikanów, którzy zginęli podczas najazdu Tatarów w 1260 r. Na „Oratorium o Męczennikach Sandomierskich” zaprasza ks. bp Krzysztof Nitkiewicz Biskup Diecezji Sandomierskiej i Lucjusz Nadbereżny prezydent miasta Stalowej Woli.

Więcej tu:

https://www.stalowawola.pl/meczenska-historia-w-pieknym-oratorium/

Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli zaprezentował dorobek znakomitego stalowowolskiego fotografika Mieczysława Wrońskiego w cyklu fotografii "Klimaty SDK".

Wojenna muzyka filmowa – koncert artystów z PSM w Stalowej Woli

Dzięki staraniom Fundacji AMADEUSZ i szefującej jej Magdalenie Pamułowej Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli był dziś miejscem koncertu z najwyższej "artystycznej półki".

Nic dodać nic ująć - wszystko na plakacie!

Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli przeszedł gruntowny remont, który mieszkańcy miasta dostrzegają przechodząc obok, lub idąc na imprezę.

Nie ulega wątpliwości - jest piękny!

IMG_3537
IMG_3540
IMG_3541
IMG_3542
IMG_3543
IMG_3544
IMG_3545
IMG_3546

W dniach 5-7 października 2019 r. w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli po raz trzeci odbędzie się Festiwal im. Janiny Garści. 

Szczegóły na stronie Miejskiego Domu Kultury: https://www.mdkstalowawola.pl/2019/09/03/miejski-dom-kultury/aktualnosci/iii-festiwal-im-janiny-garsci-w-stalowej-woli/

Program Festiwalu poniżej - Super Senior poleca!

festiwal garści -2

cku

Back to top