Galeria TŁO w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli i Stowarzyszenie Fotograficzne ANIMUS zaprosili na wystawę najnowszych fotografii członków Stowarzyszenia – „Prezentacje 2019”.  A jest co podziwiać!

 Stalowowolskie Stowarzyszenie Fotograficzne ANIMUS powstało w 2004 roku z inicjatywy grupy miłośników dobrej fotografii posiadających już pewien dorobek artystyczny. Obecnie liczy 18 członków i dwóch kandydatów. 
 
Jak piszą na swojej stronie (http://animus-photo.com):
Celem stowarzyszenia jest propagowanie i nauka dobrej fotografii wśród własnych członków i kandydatów, a także w środowisku amatorów tej sztuki. Stowarzyszenie prowadzi warsztaty fotograficzne, zajęcia praktyczne i wykłady z różnych dziedzin fotografii dla bardzo różnych grup słuchaczy.
 
Przynależność do naszego stowarzyszenia pozwala doskonalić warsztat fotograficzny i uczestniczyć w życiu artystycznym środowiska. Kilkoro z naszych członków przynależy także do innych organizacji fotograficznych o renomie krajowej i międzynarodowej takich jak Związek Polskich Artystów Fotografików i Związek Polskich Fotografów Przyrody. Zarówno członkowie jak i kandydaci do stowarzyszenia korzystają z ich doświadczenia i wiedzy.
 
IMG_3966
IMG_3967
IMG_3969
IMG_3971
IMG_3972
IMG_3973
IMG_3974
IMG_3978
IMG_3983

cku

Back to top